כניסה לנרשמים
שם:
סיסמא:
 
מכין תכנית לניהול הבטיחות :


השתלמות ענפית בחקלאות :


ממונה אנרגיה 200 שעות :


מדריך מוסמך לבטיחות :


קורס מנהל עבודה בבנין 106 :


השתלמות ממונה בטיחות בגז טבעי :
Behavior-Based Safety BBS

יישום והטמעת בטיחות מבוססת-התנהגות - BBS, בגישה היחידה שהוכיחה עצמה כאפקטיבית בשיפור ההתנהגות הבטיחותית של עובדים וכתוצאה מכך ירידה משמעותית במדד תאונות העבודה.
הגישה ההתנהגותית, משתמשת בפסיכולוגיה יישומית, הנתמכת במחקרים עובדתיים- אמפיריים להפחתת שיעורי תאונות העבודה, עם פוטנציאל שימור ההישגים לטווח ארוך.

מאחר ולמעלה מ- 95% מתאונות העבודה מקורן בהתנהגות לא בטיחותית, ברור, כי שיפור בתחום ההתנהגות הבטיחותית יבטיח הפחתה משמעותית בשיעורי התאונות והפגיעות.

אזהרה!

BBS היא נוסחא מדעית, שיטתית, מובנית וסדורה הבאה להעניק פתרון מקיף ואמין להצלחה!
המידע המוצג כאן מהווה תיאור כללי של הגישה לצרכי חשיפה ושיווק בלבד!
קיימת נטייה 'להבין' במהירות ולרוץ ליישם! כל יישום עצמאי של התהליך על סמך המידע המוצג באתר ואפילו בסיוע אנשי מקצוע, הינו בלתי אחראי בעליל ולעתים נגרם נזק בלתי הפיך!
חברת "באר הדרכות" הינה בעלת המיומנויות, הכלים והניסיון המוכח ליישום והטמעת תהליך BBS. רק הטמעה נכונה המקיימת באדיקות את פרטי התהליך מבטיחה הצלחה עם אפקט שימור ושיפור לאורך שנים רבות!
" אם אתה סבור שהחינוך יקר, נסה את הבורות תחילה"

הטמעת טכנולוגית בטיחות מבוססת התנהגות נעשית במשך שנה, כתהליך מרכזי חוצה-ארגון בחסות מנכ"ל החברה, בליווי יועצים ארגוניים ובשותפות עם יועץ התנהגותי - ארגוני  מר יגאל יחזקאלי, מומחה להתנהגות בטיחותית, חלוץ הטמעת הגישה בישראל .

© כל הזכויות שמורות, BBS – באר הדרכות בע"מ 
BBS, בטיחות מבוססת התנהגות, התנהגות בטיחותית, במ"ה, תהליך במ"ה, תאונות עבודה, מניעת תאונות, זהירות, הרגלי עבודה, שינוי התנהגותי, יגאל יחזקאלי, באר הדרכות,שינוי דפוסי התנהגות, הרגלי עבודה, הרגלים , עבודה נכונה, מקצועיות. מנהלי מחצבה, מנהלי מחצבות, ממונה אנרגיה, מדריך לבטיחות, דוודי קיטור, ממונה על הבטיחות, מנהל עבודה , מנהלי עבודה בתעשייה, נאמני בטיחות, ממונים על בטיחות אש.

 
 
Create & Support:       

עמוד ראשי | צור קשר | מפת אתר
©כל הזכויות שמורות לבאר הדרכות
אין להעתיק ו/או להפיץ מחדש חלקים כלשהם מהאתר, אלא לאחר קבלת אישור מראש ובכתב מבאר הדרכות.