כניסה לנרשמים
שם:
סיסמא:
 
מכין תכנית לניהול הבטיחות :


השתלמות ענפית בחקלאות :


ממונה אנרגיה 200 שעות :


מדריך מוסמך לבטיחות :


קורס מנהל עבודה בבנין 106 :


השתלמות ממונה בטיחות בגז טבעי :
חמשת היסודות להשגת תוצאות

חמשת היסודות להשגת תוצאות מעולות באיכות ובטיחות בעבודה!

הסדנא מבוססת על חמשת היסודות החשובים ביותר לביצועים מעולים של צוותי עבודה. הסדנא מיועדת לצוותי עבודה אורגאניים, כך שהצוות כולו חווה את הפעילות באופן משמעותי ומשפר את עצמו בכל אחד מחמשת היסודות. בסדנא זו נבחן את נקודות העוצמה והאתגר של הצוותים שלך- כל צוות יעבור תהליך ממוקד בכל אחד מחמשת היסודות, אשר יספק לנו מידע קריטי ממנו נוכל לגזור אסטרטגיות הניתנות ליישום מידי.

הכוונה:
להפוך לקבוצת עבודה מתואמת ומלוכדת יותר באופן משמעותי.

בכדי להפנים את הציפיות מצוות מלוכד וכדי לעמוד בקריטריונים, בכל אחד מחמשת היסודות, על הצוות יהיה להכין ולהציג תכנית פעולה לשיפור עבודת הצוות, עם מדדי שיפור האיכות והבטיחות בעבודה. 

בסדנא בת יומיים, הצוות ירכוש ידע וכלים, יתקדם לקראת בניית אמון, דרכי התמודדות אפקטיבית במצבי קונפליקט, ישפר את מחויבותו ואחריותו במתן דין וחשבון על התוצאות ויבנה תכנית פעולה לשיפור תוצאות עסקיות תוך שיפור ביעדי איכות ובטיחות בעבודה.

הסדנא דורשת פעילות ואינטראקציה בין אישית ברמה גבוהה, תוך מכוונות לתוצאות. הצוות יזהה את נקודות החוזק שלו ויציב מטרות לשיפור נקודות התורפה.

חברי הצוות שלך יתבקשו להשלים שאלון הערכת צוות לפני הסדנה. התוצאות יעובדו על ידינו לפני הסדנא והפעילויות תתמקדנה במיוחד בנקודות העצמה והאתגרים לשיפור של אותו הצוות. הערכה זו חשובה ביותר, על מנת לסייע לחברי הצוות לקבל 'מראה' כיצד הם  עובדים יחד כצוות, מול אמת מידה לביצועיהם.

מיקום:
אנו ממליצים לקיים את הסדנא מחוץ לאתר, בעלות נפרדת.

ההשקעה שלך: צור קשר לקבלת מחיר

  • כמה חברים יש בצוות שלך? מהי ההשקעה למשתתף? 
  • מהי עלות הכשלים הטעויות והתקלות באיכות ובטיחות הנובעים כתוצאה מתקשורת לקויה, העדר תיאום, תחרותיות, העדר מחויבות או מכוונות למטרה? 
  • האם אתה מאמין שניתן להרוויח יותר מעבודת צוות מלוכד, מתואם, מכוון מטרה? כמה? 

נתראה בסדנא! 


מנחה הסדנא:  
יגאל יחזקאלי – יועץ התנהגותי ארגוני וחינוכי לארגונים, מוטיבטור, מומחה להתמודדות עם לחצים, מתח  ומניעת שחיקה נפשית, עיצוב התנהגות בטיחותית בעבודה, מאמן לאופטימיות ומימוש פוטנציאל אישי, מרצה מהשורה הראשונה,  יועץ ומלווה ארגונים מובילים בארץ, למעלה מ- 18 שנים. חלוץ הגישה ההתנהגותית לבטיחות בעבודה, בעל ניסיון רב בהטמעת תהליכי עיצוב התנהגות בטיחותית, בארגונים גדולים.

 
 
Create & Support:       

עמוד ראשי | צור קשר | מפת אתר
©כל הזכויות שמורות לבאר הדרכות
אין להעתיק ו/או להפיץ מחדש חלקים כלשהם מהאתר, אלא לאחר קבלת אישור מראש ובכתב מבאר הדרכות.