כניסה לנרשמים
שם:
סיסמא:
 
קורס נאמני בטיחות 16/05/2018 :


הכשרה והסמכת בודק מוסמך לניטור תעסוקתי חדש !!!!!!! 29/04/2018 :
מקצוע מבוקש אם אפשרות של העסקה במידי כולל השתתפות בקורס

יועץ מוסמך לבטיחות אש למבנים 06/2018 :
הזדרזו להירשם ......

ממונה בטיחות 07/2018 :


מכין תכנית לניהול הבטיחות 05/2018 :


השתלמות ענפית בכימיה 05/2018 :
קורס המקנה ידעה על הסיכון הכימי של כימיקלים בממשקים שונים

אחראי היתר רעלים 05/2018 :
מקומות אחרונים

מדריך מוסמך לבטיחות :


קורס מנהל עבודה בבנין 106 :
שיווק הבטיחות בארגון

עד כמה אתה משווק ביעילות, את הבטיחות אצלך בארגון? כאשר החברה שלך עומדת להציג מוצר או שירות חדש, משקיעים בצוותים מקצועיים בכדי לפתח אסטרטגית שיווק המכוונת להשיק היצע אטרקטיבי לשוק ובסופו של דבר להשתלט על הנתח.
אם הבטיחות היא מרכיב הליבה של הארגון שלך, לפי ההצהרות וערכי הארגון שלך, איך משווים את יעילות האסטרטגיה הארגונית לבטיחותך לאסטרטגיה העסקית?

מרכיב מהותי של כל אסטרטגיה אפקטיבית הוא שיווק. עד כמה שלמה ומוצלחת תכנית שיווק הבטיחות? אם אתה עובד על פי התוכנית שלך, התוכנית שלך עובדת? למרות שהלך רוח כזה אינו בגדר חידוש בעסקים ככלל, הוא נעדר במפתיע מארגונים רבים בכל הקשור לבטיחות!

בעוד שעשויים להיות מרכיבים רבים לתוכנית שיווק מוצלחת, ארבעה ראויים לתשומת לבך המיידית. עשה את אלה תחילה ומובטחות לך קפיצות גדולות קדימה.

מיתוג - כאשר אנשים (עובדים, קבלנים, לקוחות וכו') חושבים על הבטיחות בארגון שלך, על מה הם חושבים בדיוק? מהי האסוציאציה המיידית שלהם? האם יש משהו שהם מזדהים איתו? ומה עולה בדעתך? לכולנו יש קשרים רגשיים למוצר אליו היינו חשופים, חלקם חיוביים, חלקם שליליים. מה התגובה הרגשית של האנשים כלפי אנשי הבטיחות שלך כאשר הם מדברים על תוכניות, תהליכים, הדרכות, מבדקים או מדידות בטיחות? מהי האישיות של מושג הבטיחות ואילו תפיסות הוא יוצר? מהו המותג שלך בבטיחות?

מיצוב - לאחר שהאנשים פיתחו תפיסה או חוויה חיובית, רצויה על בטיחות, מה הטקטיקה שלך למצב את מושג הבטיחות ביעילות בכל רחבי הארגון? מערך בטיחות ותוכניות עבודה הם בהחלט חלק ממנה, אבל איך אתה מתכוון להתמקד מבצעית בפרסום, בתקשורת, תחרות (כן בתוך הארגון שלך מול מגזרים עמיתים!), סדרי עדיפויות אחרים? חשוב על תשומת הלב של האנשים בדומה לנתח שוק שאתה רוצה להוביל בו. כמה טוב אתה במיצוב מותג הבטיחות שלך וכמה נתח תשומת לב אתה מושך אליך?

קול של הלקוח - כל אחד הוא לקוח בבטיחות - עובדים, מפקחים, מנהלים, קבלנים, בני משפחה ואנשים בקהילה. מרכיב חשוב ממנו מתעלמים לעתים ביוזמות שיווק סטנדרטיות, הוא לכידת את "קולו של הלקוח". מהן הדרישות של הלקוחות בתחום הבטיחות? מה מעניין אותם? מה מדליק אותם? מהן החוויות הקודמות שלהם והציפיות שלהם? בדיקת מציאות בשאלות כגון אלה, תמיד חשובה כדי לקבוע את יעילות המיתוג והמיצוב שלך.

 
חיזוק החלטת הקנייה ונאמנות הלקוח - קבלת הזמן ותשומת הלב של יחידים הופכת קשה יותר ויותר. אם אתה מסוגל ליצור באז של התרגשות סביב הבטיחות, המייצר רמה גבוהה של היענות והשתתפות, מה אתה עושה כדי להראות את הערכתך והערכת ההנהלה שלך, בכדי לחזק את ההחלטה להמשיך ולהיות מעורב? סביר להניח שיש לך מנקודת המבט שלך כקונה מנוסה, חרטה על רכישה כלשהי, שעשית. כאשר הוצגה בפניך ההזדמנות לקנות שוב, איך התרגשת, אם בכלל, כדי לנסות שוב? וגם אם ניסיון עם מוצר כלשהו היה נעים, קל לאנשים לשכוח. כולנו שמענו את האמרה הישנה "כאשר למישהו יש ניסיון רע, הוא יספר לכולם. אם יש לו ניסיון טוב, הוא מספר רק לאחד." אם מישהו מוכן לספר רק לאדם אחד, על ניסיון חיובי בבטיחות אצלך בארגון, זהו סממן מובהק, כי ההתרגשות על המותג שלך לא נקבעה עדיין.

בחיי היום יום, בתחרות הפנים ארגונית על תשומת הלב, קיימת כל הזמן האפשרות, כי משהו אחר עשוי להשפיע על תשומת הלב של מישהו ולהסיטו מעניין הבטיחות. מה אתה עושה באופן יזום, פרואקטיבי, כדי לשמור על תשומת הלב לבטיחות ולהרגיע את האדם שהוא עשה את הבחירה הנכונה?

עם תוכנית שיווק יעילה, המאמצים שלך יכול לגרום להקמתה של תשוקה סביב משהו שכבר כל כך חשוב לכולם. הרצון של כולם כבר כאן אנשים רוצים להיות בטוח, למה לא למנף את זה וליצור התרגשות?
הגישה ההתנהגותית אינה תרופת פלא כל יכולה. העבודה וההשקעה הנדרשות רבות. אך בצד אלה ניתן להשיג וליהנות מפירות ההשקעה, הניכרים לא רק בבטיחות אלא גם באיכות , יעילות ומכאן גם רווחיות. גישה זו מגלמת ערכי יזמות, חדשנות ומצוינות, עם כבוד לזולת ואחריות חברתית, לסביבה בריאה יותר.
                                  

 התקשרו אלינו ונשמח להביא אתכם להצלחה!


שלכם בידידות,
                                                                                      יגאל יחזקאלי
 

 
 
Create & Support:       

עמוד ראשי | צור קשר | מפת אתר
©כל הזכויות שמורות לבאר הדרכות
אין להעתיק ו/או להפיץ מחדש חלקים כלשהם מהאתר, אלא לאחר קבלת אישור מראש ובכתב מבאר הדרכות.