באר הדרכות – הדרכות בטיחות, לימודי בטיחות

  יש לך שאלה? נענה בשמחה!

  1. דף הבית
  2. »
  3. מגמות לימוד

  מגמות לימוד

  מחפש קורס ספיציפי?

  מגמות לימוד

  מחפש קורס ספיציפי?

  השגת יעדי הבטיחות מסייעים להשגת מטרות העל של הארגון. אנשי הבטיחות מהווים חלק אינטגרלי מצוות הניהול ותורמים לתכנון טוב יותר של תהליכים, יישום מקצועי של המשימות והעלאת רווחיות הארגון

  קרא עוד...

  תחום הבניה מכיל מקצועות רבים ומגוונים בעלי פוטנציאל לתעסוקה אך חובקים בתוכם סיכוני בטיחות משמעותיים. שילוב של מקצוענות וערכי הבטיחות יביא לפיתוח תרבות ארגונית, שיוצרת זיקה ברורה ביניהם המוביל לבניית יצירה מושלמת.

  קרא עוד...

  "כִּי תִבְנֶה בַּיִת חָדָשׁ וְעָשִׂיתָ מַעֲקֶה לְגַגֶּךָ, וְלֹא תָשִׂים דָּמִים בְּבֵיתֶךָ כִּי יִפֹּל הַנֹּפֵל מִמֶּנּוּ:". (דברים כב' ח')

  קרא עוד...

  התחום הטכני והטכנולוגי בעולם, הינו תחום בעל צמיחה מתמדת. קיימת דרישה בלתי פוסקת למקצוענות ולידע מעודכן עם החידושים האחרונים.ן

  קרא עוד...

  "אלוהים נתן לך במתנה דבר גדול דבר נפלא..." "החינוך הסביבתי הראוי יטפח בני אדם שיבינו שלא קיבלנו את העולם בירושה מהורינו אלה כפיקדון מילדינו"

  קרא עוד...

  השגת התוצאות הרצויות בארגון והתפתחותו, תלויה במידה רבה באופן בו המנהל משתמש במשאבים הניהוליים שברשותו. אחד האתגרים החשובים העומדים בפני המנהל הוא לגרום לאנשיו לעבוד כצוות מתואם...

  קרא עוד...

  באר הדרכות פיתחה שיטות פרואקטיביות המעניקות לארגון את הכלים הדרושים לו כדי להשיג את יעדיו, להתפתח ולהתמודד עם קשיים פנימיים וחיצוניים.

  קרא עוד...

  חיפשתם קורסים והדרכות או ימי עיון בנושאים כדוגמת בטיחות או איכות הסביבה?
  זקוקים לשירותי בטיחות וגהות או ייעוץ למוסדות חינוך?

  אנו עוסקים בנושאים אלה ואחרים לאורך שנים ארוכות. אנו גאים במקצועיות שלנו המבוססת על 20 שנה של ניסיון בתחום. אנו מציעים לכם להכיר את אנשי המקצוע שלנו, שהם מהשורה הראשונה. יש לנו מדריכים מקצועיים במגוון רחב של תחומים.

  החזון שלנו מעמיד את השירות ללקוח במקום הראשון.
  אנו מקפידים להוביל בשירותי הדרכה ובטיחות.
  מקפידים לעמוד לשירותכם בזמינות גבוהה ולהוביל השירות הלקוחות.

  היצע השירותים וההדרכות שלנו ממשיך לגדול, להתחרב ולהתעדכן על פי הצרכים בשטח, על פי הביקוש ובהתאם לשינויי תקנות ודרישות מצד הרשויות.
  חשוב לנו להציע לכם עוד ועוד כלים חשובים, לפעול מולכם, הלקוחות שלנו, בשקיפות, בהוגנות, בחתירה לשיתופי פעולה מתמשכים, בהווה וגם בעתיד.

  יצירת קשר

  בית יציב, העצמאות 79, באר שבע

  באר הדרכות - ייעוץ והדרכה

  חייגו אלינו או מלאו פרטיכם כאן ונשמח לעמוד לרשותכם: