באר הדרכות – הדרכות בטיחות, לימודי בטיחות

יש לך שאלה? נענה בשמחה!

קורס
ניהול פרויקטים בענף הבנייה

משך הלימודים

236
שעות

תעודות

הסמכה
ניהול פרויקטים בענף הבנייה

20 ימי השתלמות

אישור ופיקוח

משרד העבודה
מינהל הבטיחות והבריאות התעסוקתית
מכללת באר הדרכות

מערכת ניהול פרויקטים כוללת קשת רחבה של נושאים ומאפיינים הדורשים ידע ומיומנויות שעל מנהלי וצוותי הפרויקט לקבל כבסיס להצלחת תפקודם. פרויקט פועל בסביבת אי וודאות ותנאים משתנים, דבר המחייב ידע והטמעת כלים ושיטות בתחומים רבים. השגת תוצאות רצויות בניהול פרויקט, תלויה בבקיאות תחומים אלו ועוד במידה לא מועטה במיומנויות ניהול של מנהל הפרויקט ובאופן בו המנהל שולט במגוון המשאבים שברשותו.

אחת הבעיות המרכזיות בניהול פרויקט בענף הבניה היא ריבוי תאונות עבודה וכשלי בטיחות. מתברר, כי בענף זה מובנים מאפיינים מיוחדים היוצרים מצב בו הדחף לעמידה ביעדי הפרויקט פוגע לא אחת בהיבטי הבטיחות, מצב בו רבים מהמנהלים מתארים כפרדוכס ניהולי שאין לו פתרון. על מנת ליצור רצף תוכן בהתאמה לתחום הבניה, הקורס יתקיים במתכונת שני פרקים. ספטמבר-דצמבר פרק ניהול פרויקטים בו יילמדו הכלים לניהול פרויקט בניה, דצמבר-אפריל פרק העמקה בתחום הבטיחות בבניה.

מטרת הקורס:

הקניית ידע עדכני בהיבט התיאורטי ובהיבט המעשי, להבנה מעמיקה ומקיפה של תחום ניהול הפרויקטים בענף הבניה וכלי ניהול יישומיים, אשר יסייעו לכם בניהולו היעיל של הפרויקט והשגת יעדיו, תוך שילוב מושכל של ניהול היבטי הבטיחות החיוניים בארגון סביבת העבודה וניהול נכון של ביצועי העובדים, למניעת תאונות עבודה. הקורס משלב למידה עיונית באוריינטציה בטיחותית על ידי מדריכים בעלי ידע וניסיון מעשי בתחום.

למידע נוסף על הקורס, השאירו פרטים:

יצירת קשר

בית יציב, העצמאות 79, באר שבע

באר הדרכות - ייעוץ והדרכה

מעוניינים לקבל פרטים על קורסים נוספים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

קורסים מומלצים